یکی از مهمترین اصول طراحی داشتن ذوق هنری و دانش فنی در این زمینه می باشد. در مجموعه آرک مایان کادری فنی و تخصصی با استفاده از آخرین دانش روز دنیا در این زمینه برای طراحی و دکوراسیون داخلی شما طرح های روز دنیار ا پیاده سازی خواهند کرد. یکی از شهر هایی که ما در انجا قبول پروزه می کنیم شیراز است. طراحی داخلی در شیراز به دلسیل خوش ذوق بودن و هنرمند بودن مردم این شهر شاید از دیگر شهر کمی سخت تر باشد و باید با نکته بینی بیشتری به پروزه های مربوطه نگریست.

مجموعه تخصصی آرک مایان با کادری تخصصی و مجرب امادگی قبول سفارشات طراحی و دکوراسیون داخلی را در هر نقطه از کشور دارا یم باشد. شما عزیزان شاکن در شیراز می توانید پروزه های خود را به مجموعه تخصصی ما بسپارید.برای بازدید از نمونه کارهای ما می توانید به بخش های مختلف سایت مراجعهه نمایید و ازداخرین کارهایی که به اتمام رسانده ایم بازدید نمایید.

با افتخار اعلام می داریم هرگونه پروزه طراحی داخلی در شیراز را می توانیم با کیفیتی بسیار بالاتر  نسبت به شرکت های مشابه و با زمانی کوتاه تر برایتان انجام دهیم.برای تماس با ما می توانید از بخش تماس با ما سایت اقدام نمایید.چنانچه تهران هستید نیز می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه نمایید و ازز آخرین کارهای انجام شده توسط ما بازدید نمایید.

 

یکی از مهمترین خدماتی که گروه تخصصی آرک مایان ارائه می دهد مربوط به طراحی و دکوراسیون داخلی محیط های اداری -تجاری -مسکونی است. با افتخار اعلام می داریم مجموعه ما این بار خدمات خود را در سطح کشوری گسترش داده و اماده قبول سفارش از تمامی نقاط کشور از جمله شهر شیراز می باشد. ما کلیه خدمات طراحی داخلی در شیراز را به صورت صفر تا صد برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

عزیزان ساکن در شیراز می توانند جهت هماهنگی های بیشتر با دفتر مرکزی ما در تهران تماس حاص فرمایند تا انها را در جریان ریز کارهایی که قرار است انجام دهیم بگذاریم.پیشنهاد می کنیم ابتدا از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید و آنها را با سیار شرکت های همکار مقایسه نمایید. کلیه کارهای ارائه شده توسط ما از بهترین متریال ممکن برای طراحی و ساخت انها استفاده شده است و معماری داخلی به کار رفته رد هر کدام در نوع خود یونیک و بی نظیر می باشد.

ما بر اساس نیاز واقعی شما عزیزان شیرازی و بر اساس میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید برایتان پلن های مختلفی را ارائه می دهیم تا در نهایت با توجه به سلیقه خودتان هر کدام را که خواستید انتخاب نمایید.

 

همه ما بی شک در عمق وجود خود همیشه به دنبال رسیدن به ارامش بوده ایم و از هیچ کاری برای رسیدن به این هدف فرو گذار نبوده ایم . امروزه بر همگان ثابت شده است که موضوع طراحی و دکوراسیون داخلی چقدر می تواند در رسیدن به این امر به ما کمک نماید و به میزان قابل توجهی تاثیر گذار باشد. مجموعه لاکچری فعالیت طراحی داخلی در شیراز را به دسته بندی کارهای خود افزوده است و امروزه علاوه بر پوشش کامل شهر تهران -اهواز و جزیره کیش با افتخار اعلام می داریم که عزیزان شیرازی نیز می توانند از خدمات طراحی  و دکوراسیون داخلی که توسط مجموعه تخصصی ما ارائه می شود استفاده نمایند.

در بسیاری مواقع ما دست به هر کاری می زنیم تا ارامش راب رای خود و خانوده مان فراهم کنیم اما غافل ازین موضوع هستیم که با یک دکوراسیون متناسب و استفاده از یک طراحی داخلی همگون می توان خیلی زود به این هدف دست یافت.البته این امر در مجامع پیشرفته بشری به خوبی درک شده و به ان توجه لازم به عمل می آید اما متاسفانه در ایران هنوز بر اهمیت این موضوع زیاد واقف نشده ایم و از این روست که بر آن شده ایم تا هر چه بیشتر این مهم را برایتان بیشتر بازگو نماییم و در این راستا اطلاع رسانی کنیم.

 

اولین قدم این است که باید به نوع معماری داخلی استفاده شده در محیط توجه کرد و بر اساس ان اقدام به طراحی و دکوراسیون نمود. البته شایان ذکر است گاهی اوقات به دلیل اینکه اشتباهات زیادی را می توان در نقشه معماری داخلی یافت و عملا این موراد /انقدر زیاد هستند که می تواند تاثیر منفی در طرح و دکوراسوین نهایی ما داشته باشد باید دست به تغیراتی در نقشه اولیه زد. مجموعه تخصصی لاکچری در این زمینه ینز قادر به انجام پروژه هیا شما عزیزان شیرازی است و شما چنانچه بخواهید ما ابتدا تغییراتی متناسب با علم روز را رد معماری داخلی شما پیاده سازی خواهیم کرد و در مرحله بعد به فکر طراحی و دکوراسیون داخلی خواهیم بود.

طراحی داخلی در شیراز با توجه به اینکه مردمان این دیار خود اهل ذوق و هنر و شعر هستند شاید کار را برای هر شکرتی که ادعا دارد کمی سخت نماید.باید با توجه به روحیه هنری و لطیف و مهربان این دیار عمل نماییم و در این راستا اقدام به طراحی و دکوراسیون کنیم.

دقت نمایید چه در نقشه ای که برای معماری داخلی استفاده می کنیم و چه در تمامی مراحل طراحی و دکوراسیون ما بر اساس علم روانشناسی  نکات لازم را در طرح هایمان لحاظ خواهیم کرد  تا بتوانیم برای محیط های شما حس شور و هیچان و ارامش و امنیت را به ارمغان بیاوریم.

اگر نکاهی به معماری گذشته شهر شیراز بیاندازیم در تمامی بخش های ان شاهد ذوق و هنر و بی و حد حصر معماران ان دوره هستیم و مردم این شهر با تماشای روزانه این طرح و اثر ها در واقع به نوعی به انها عادت کرده اند و اگر قرار است در علم نوین و روز برای پروزه ای عملیات طراحی و دکوراسیون صورت پذیرد حتماو حتما باید به این مواردی که گفتیم دقت لازم شود تا جای ممکن سعی شود بر طبق فرهنگ غنی این شهر عمل نمود.

 

اما نکته ای که باید یک طراح و دکوراتور بداند این است که هر محیطی اعم از اداری و تجاری و مسکونی … می تواند با رعایت اصول صحیح معماری تبدیل به محیطی جذاب و زیبا و پر انرژی شود و نیم توان هیچ بهانه ای را در زمینه قبول کرد که به فلا و بهمان دلیل انجام این کار ممکن نبوده و نیست.با افتخار مجموعه لاکچری نیز بر همین راستا عمل نموده و این اعتقاد را داریم با توجه به میزان تخصص و تجربه ای که در این حوزه داریم می توانیم هر انچه که شما شهروند شیرازی عزیز بخواهید را برایتان طراحی و پیاده سازی نماییم.

از کلیه طرح های سنتی همگون با فرهنگ شهر خودتان گرفته تا طرح های مدرن و روز دنیا و حتی طرح هیا مدرن -کلاسیک که تلفیقی از مدرنیته و سنتی بودن را در /انها می توان یافت.در نهایت با اطمینان می کوییم هدف اصلی ما رضایت خاطر مشتریان اسیت و تا رسیدن به این نقطه در یک پروزه از هیچگونه تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

اما در بخش بعدی به چند نکته می پردازیم که می بایست برای رسیدن به یک طرح قابل قبول حتما رعایت نمود :

اولین بحث عملکرد می باشد . بله شما باید ابتدا بدانید که نوع عملکرذید که می خواهید از محیط مورد نظرتان داشته باشید چیست؟ ما با توجه به این مورد کلیه طرح و نقشه های خود را اماده و اجرا می کنیم.مثلا یک چهار دیواری می تواند عملکردی به عنوان یک اتاق خواب و یا یک آشپزخانه و یا یک اتاق نشیمن داشته باشد و درهر مورد نیزا است تا با توجه به نوع کارایی که دارد طراحی و دکوراسیون در ان صورت پذیرد.

دومین مساله بعد از اینکه نوع عملکرد و کارایی مشخص شد این است که باید به افراد درون آن محیط توجه داشت و بر ساسا نیازهایشان اقدام به تغییرات داد.

 

در طراحی داخلی در شیراز مهمترین بخش کار به نظر اینجا است که باید حتما در تمامی طرح ها و نقشه ها میزان آسایش  را برای افراد درون محیط به خوبی در نظر گرفت. یک اتاق هر چقدر هم که زیبا طراحی شده باشد اما اگر قابل استفاده نباش و یا به سختی بتوان ان عملکرد لازم را در ان پیاده سازی کرد عملا مخل آسایش ده و همین امر موجب شکست طرح شما می شود.

 

طراحی داخلی در شیراز |مجموعه  تخصصی آرک مایان با کادری مجرب و حرفه ای اماده ارائه خدمات معماری و طراحی و دکوراسیون داخلی در شهر شیراز می باشد.ما با صد ها نمونه موفق این بار بر آن شده ایم تا گستره خدمات خود را به تمامی سطح کشور ارائه دهیم.

طراحی داخلی چیست؟
آموزش: طراحی داخلی شغلی است که به تحصیلات عالی و آموزش‌های ویژه‌ای نیاز دارد. کسانی که می‌خواهند وارد این حرفه شوند باید چیزهای زیادی را درباره‌ی رنگ و مواد کار مختلف، طراحی با نرم‌افزارهای کامپیوتری، طراحی با قلم، مدیریت فضا، طراحی مبلمان، معماری و چیزهایی از این دست بیاموزند. طراحان داخلی تازه‌کار معمولاً کار خود را با شرکت‌های بزرگ یا طراحان داخلی به‌نام آغاز می‌کنند و پس از کسب تجربه شرکت طراحی داخلی شخصی خود را راه‌اندازی می‌کنند.
جواز کار: در بعضی کشورها، منطقه‌ها یا ایالت‌ها یک طراح داخلی باید در آزمون‌هایی شرکت کند تا بتواند گواهی رسمی کار را دریافت کند. پس به‌تر است قبل از انتخاب طراح داخلی مورد نظر ببینید که او اجازه‌ی کار دارد یا نه.
کارشان چیست؟ تخصص یک طراح داخلی مدیریت فضا، طراحی و نوسازی یک محیط داخلی است. پس کار آن‌ها از طراحی پلان ساختمان آغاز می‌شود و تا انتخاب مناسب‌ترین مبلمان برای آن فضا را شامل می‌شود. طراح داخلی فقط حال و هوای یک محیط داخلی را تغییر بدهد، بلکه به طور کلی کارکرد آن را عوض می‌کند.
با چه کسانی کار می‌کنند؟ یک طراح داخلی معمولاً با معمار یا پیمان‌کار کار می‌کند، کسانی که در کنار هم می‌کوشند تا فضای مورد نظر مشتری را برای‌اش بسازند که می‌تواند یک هتل، یک آپارتمان، یک دفتر کار یا هر چیز دیگری باشد . ما افتخار می کنیم که طراحی داخلی در شیراز  هم می توانیم به راحتی برای عزیزان شیرازی پوشش دهیم.

 

کلمات کلیدی :

طراحی داخلی در کیش

طراحی داخلی کیش

طراحی داخلی در اهواز

طراحی داخلی اهواز

طراحی داخلی در شیراز

طراحی داخلی شیراز

درباره adminsazan

9 دیدگاه در طراحی داخلی در شیراز |طراحی داخلی شیراز|09128937938
 1. مبحث طراحی داخلی در شیراز رو دنبال کردم . چگونه می توانم جهت همکاری با شما رد شهر شیراز هماهنگی های لازم رو انجام بدم ؟

 2. طراحی داخلی در شیراز نیازمند شناخت روحیه و سلیقه مردم این شهر است. قبل از اینکه یک طراح بخواهد در این زمنیه اقدامی انجام دهد بهتر است سری به نوع بافت شهری و کارهای معماری انجام شده در ان بزند تا بتواند هر چه بیشتر با مدل های مورد پسند شیرازی های آشنا شود

 3. میشه آدرس دفتر شیرازتون رو بم بدید. من برای یک پروژه دکوراسیون داخلی میخوام مزاحم بشم

 4. بهتر است رنگ مورد نظر خود را روی قسمت کوچکی از دیوار امتحان کنید تا از شدت روشنی، تیرگی یا درخشندگی رنگ اطمینان حاصل کنید. این نکته قابل ذکر است که چون انواع نورپردازی روی رنگ‌ها تاثیر دارند بنابراین بهتر است امتحان رنگ را در زیر همان نوری انجام دهید که بیشترین زمان را با آن سپری می‌کنید.

  نکاتی درباره ی دکوراسیون داخلی منزل,چیدمان منزل نورپردازی داخل خانه طراحی داخلی دکوراسیون منزل دکوراسیون داخلی

  نورپردازی یکی از نکته‌های مهم در چیدمان اصولی است که متاسفانه کمتر در طراحی خانه به آن توجه می‌شود. به طور مثال شما می‌توانید برای داشتن فضایی گرم وشاد از نورهای زرد و سبز و برای داشتن فضایی آرام از نورهای آبی و بنفش در خانه استفاده کنید، در این صورت بدون تغییر در چیدمان می‌توانید حس و حال خانه‌تان را عوض کنید.

  برای خانه‌های کوچک که فضا در آنها محدود است و امکان قرار دادن هر‌گونه وسایل تزئینی در آن وجود ندارد، بهتر است از باکس‌های چوبی که به دیوار نصب می‌شود، استفاده کنید.

  انتخاب مبلمانی به شکل ال بهترین گزینه برای خانه‌های کوچک است. فقط این نکته قابل ذکر است که قبل از خرید، حتما دیواری که قرار است قسمت بزرگ مبلمان ال در آن قرار بگیرد را متر کنید.

 5. در چیدمان یک مکان ابتدا باید اصول اولیه یعنی توجه به کاربرد فضا و روانشناسی موقعیت، شناخت سبک متداول درچیدمان، روانشناسی رنگ، محل قرارگیری، شناخت کادر(دیوار)، شناخت ارگونومی و تأثیر نور را مدنظرقرارداد.سبک های متداول در چیدمان دکوراسیون داخلی یک فضای کلاسیک که دارای تزئینات زیاد و سقف های بلند می باشد به دو دسته کلیانگلیسی که خطوط مستقیم در این سبک حرف اول را می زنند و شامل سبک های ویلیام اندمری (ویلایی رسمی)کوئین آن(کوچک رسمی) جورجین (کاملاً رسمی) برادران آدامز (حالت رومی) و چپن دیل (فضای اصیل) هپل رایت (حس خنثی)شرایتون (کارهای لولا دار) و سبک ریجبنی (مشکی و طلائی) می باشد؛ و فرانسوی با خطوط منحنی که شامل سبک هایباروک (تزئینات در بیشترین حد خود) روکوکو (تزئینات کمتر از باروک)امپایر (امپراطوری) ویکتورین (راحت ترین سبک) تقسیم بندی می شود. سبک مدرن که کاربردی خلاقانه دارد و سبک روستیک (روستایی و ویلایی) هم از دیگرسبک های متداول در چیدمان می باشد.قاعده کلی در یک چیدمان صحیح بکارگیری تمام حواس انسان است. حس بویایی: بو از فضا می گیریم بو به فضا می دهیم(رنگ خوش بو: مثل صورتی)، (رنگ آرام: مثل کرم)حس شنوایی: عایق صدا (شیشه دوجداره و…) حس لامسه: ایجادتعادل بافتی (فضا استیل، فرش بذر دار باشد). حس بینایی: تعادل (متقارن: فضای کلاسیک، نا متقارن: فضای مدرن،شعاعی: صمیمیت) هماهنگی در رنگ، بافت، اندازه، فرم، جهت، جزئیات، ریتم تکراری، متناوب، رشد (مهمترین).تأکید: تغییر در هندسه، بافت، اندازه، رنگ، جهت قرارگیری در نقطه تقاطع.وحدت: خطی، محصور، نوری (مهم)، سقفی(مهم). از اثرات وحدت می توان جلب نظرکردن، قابل درک کردن، ساده کردن و بخاطر سپردن را ذکر کرد.انواع نور (طبیعی، وظیفه ای، تزئینی) در چیدمان و نحوه تابش آنها(شاندلیا و اسکونس) از اهمیت خاصی برخورداراست.اولین دیوار که در چیدمان در دید انسان ظاهر می شود دیوار کانونی است. دیوار دارای پنجره کانونی است.

 6. معماری داخلی که به عنوان یک حرفه، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته شده، بهینه سازی فضاهای داخلی ساختمانها به منظور انجام فعالیتهای روزمره یعنی زندگی و کار است و براساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از :« هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه ».
  بخش اعظم عمر ما در فضاهای داخلی بناها سپری میشود. این فضاها محیطی را ایجاد میکنند که پاسخگوی نیازهای اساسی ما نظیر نیاز به سرپناه بوده و بسیاری از فعالیتهای ما در آن صورت می­گیرد. همچنین آنچه به یک بنا روح میبخشد، فضای داخلی آن است.

 7. معماری گذشته ما سرشار است از ظرافت ها و ریزه کاری هایی که هزاران ایده و خلاقیت را در خود نهفته دارد. تزئینات و کاشیکاری های داخلی با تناسبات و رنگ بندی خاص خویش در کنار کالبد درونی، فضایی رمزگون را تداعی می کنند و هم اکنون نیز ارزش فضایی خویش را حفظ کرده است یك طراح داخلی مسئول طراحی، دکوراسیون و عملکرد فضای کارفرماست خواه فضا تجاری باشد یا صنعتی و مسکونی. او همکاری نزدیکی با معماران و کارفرمایان برای تصمیم‌گیری در مورد ساختار یک فضا، نیاز کاربران آن و بهترین سبک مناسب هر دو مورد دارد. این حرفه ترکیبی از مهندسی و هنر می‌باشد و مستلزم داشتن ذهنی منحصر به فرد برای بکارگیری مناسب هر دو رشته است.

 8. سلام . لطفا بفرمایید به جز شیراز برای دیگر شهر های استان فارس قبول سفارش می کنید ؟

 9. آقا تو شیراز هم نمایندگی دارید شما ؟ یا اینکه گروه طراحی و دیزاین شما می تونه برای بازدید طرح به شیراز هم بیاد ؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *