۱۰ خانه با کف پارکت

پارکت از محبوب‌ترین و پرکاربردترین کف‌پوش‌ها در طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود. بسیاری از مشتری‌ها هم علاقه دارند که طراح داخلی با کم‌ترین هزینه‌ خانه‌شان را به پارکت فرش کند. در این‌جا ۱۰ خانه با کف پارکت را بررسی می‌کنیم، خانه‌هایی که به خاطر طراحی داخلی منحصر به فردشان بیش‌ترین محبوبیت را کسب کرده‌اند.

۱۰: از پارکت تا آجر، طراحی داخلی: شرکت طراحی داخلی نیم‌تیم آرکیتکتس
وقتی طراح داخلی کف‌پوش پارکت را برای این خانه انتخاب می‌کرد به هماهنگی فضای داخلی با باغ خانه فکر می‌کرد. این خانه‌ را شرکت طراحی داخلی و معماری نیم‌تیم نوسازی کرده و بخش‌هایی از آن را تغییر را بر حسب نیاز امروز دوباره طراحی کردند. مهم‌ترین نکته برای طراح داخلی هماهنگی مابین باغچه‌های آجری حیاط با کف‌پوش پارکت داخلی بوده است.

۹: بازسازی ساختمان یک خانه‌ی قدیمی، طراحی داخلی: رافائل اشمیت
این آپارتمان قدیمی که متعلق به یک خانواده‌ی ریشه‌دار در شهر زوریخ است در سال‌های دهه‌ی ۱۹۲۰ ساخته شده است. رافائل اشمیت، طراح داخلی و معمار سوئیسی برای نوسازی این خانه استخدام شد. فکر او برای طراحی داخلی این خانه استفاده از کف‌پوش‌های معاصر و جدید بود تا کف پارکت این خانه که در همان زمان نصب شده به به‌ترین شکل دیده شود.

۸: خانه‌ی فاکِت، طراحی داخلی: پلت‌فورم ۵
این خانه‌ی نورگیر ویکتوریایی در محله‌ی هکنی لندن قرار دارد. شرکت طراحی داخلی پلت‌فورم ۵ که اتفاقاً در همان محله‌ی هکنی است و پروژه‌های طراحی داخلی گوناگونی را در این محله و کل شهر لندن اجرا کرده‌اند، طراحی داخلی این خانه را انجام داده‌اند. آن‌ها کف خانه را با پارکت‌های متقاطع فرش کرده‌اند. همان‌طور که می‌بینید در طراحی دکوراسیون داخلی هم به طرح این کف‌پوش دقت شده و میز ناهارخوری هم با همین طرح اجرا شده است.

۷: خانه‌ی سایتو، طراحی داخلی: کونیهیکو مات‌سوبا و سیتورا آسو
این آپارتمان در شهر توکیو اخیراً توسط یک معمار و یک طراح داخلی به نام‌های کونیهیکو مات‌سوبا و سیتورا آسو نوسازی شده است. این دو طراح برای طراحی داخلی این خانه از کف‌پوش‌ پارکت با طرح متقاطع استفاده کرده‌اند.

۶: خانه‌ی بازسازی شده، طراحی داخلی منزل: آنتونیو ریف
این‌بار هم پارکت با طرح متقاطع. طراح داخلی هلندی، آنتونیو ریف وظیفه‌ی نوسازی و طراحی داخلی مجدد این خانه را بر عهده گرفته بود از پارکت‌هایی با طرح متقاطع استفاده کرد تا حسی از تداوم را در فضاهای مختلف این خانه در ذهن ساکنان ایجاد کند.

۵: آپارتمان برلین میته، طراحی داخلی: شرکت طراحی داخلی آلتروم آرکیتکتور
این آپارتمان در اواخر قرن ۱۹ میلادی ساخته شده و حسابی قدیمی محسوب می‌شود. شرکت طراحی داخلی آلتروم آرکیتکتور هم در شهر برلین تأسیس شده و بیش‌تر هم در همین شهر که این روزها به پایتخت فرهنگی اروپا تبدیل شده کار می‌کند. کف‌پوش پارکت این خانه، همان کف‌پوش اولیه است. تنها کاری که طراح دکوراسیون داخلی انجام داده اضافه کردن مبلمان و پرده‌هایی به رنگ خنثی است تا این کف‌پوش زیبا به به‌ترین شکل دیده شود.

۴: آپارتمان ۵۵ متری، طراحی داخلی: مایان زوزمان
این آپارتمان کوچک ۵۵ متری توسط مایان زوزمان، طراح داخلی و امیر ناوون، معمار بازسازی شده است. طراح داخلی کف خانه را با پارکت فرش کرده. این پارکت‌ها با طرح متقاطع تضاد زیبایی با دیوارهای سیمانی و رنگ آبی میز تحریر ایجاد کرده‌اند.

۳: آپارتمانی جمع و جور، دکوراسیون داخلی منزل توسط: مایان زوزمان
یک طراحی داخلی دیگر از مایان زوزمان و این‌بار هم با استفاده از پارکت‌ با طرح متقاطع. طراح داخلی این آپارتمان را با استفاده از کف‌پوش پارکت نوسازی کرده و تضادی چشم‌گیر با دیوارهای سفید ایجاد کرده است. طراح دکوراسیون داخلی نیز برای هماهنگی بیش‌تر با این ترکیب از مبلمان فلزی استفاده کرده است.

۲: خیابان‌های لندن در خانه، طراحی داخلی: شرکت طراحی داخلی آلما ناک
شرکت طراحی داخلی آلما ناک در طراحی این خانه بسیار خلاقانه عمل کرده است. آن‌ها نه فقط پارکت‌ با طرح متقاطع را با دیوارهای صورتی اتاق هماهنگ کرده‌اند که در گوشه و کنارها از طیف‌های رنگی متنع هم برای پارکت‌ها استفاده کرده‌اند و در نهایت یک لامپ نئون روی دیوار جلوه‌ای خاص و منحصر به فرد به این خانه داده است.

۱: باکس ۱۱۷، طراحی داخلی: مارک بنجامین دروز و توماس شنایدر
اما محبوب‌ترین طرح باز هم در شهر برلین قرار دارد. مهم‌ترین علت انتخاب آن ترکیب چند کف‌پوش متنوع در کنار هم و البته استفاده از طرح پارکت بر روی سقف است که حال و هوای داخلی این خانه را کاملاً تغییر داده و فضاهای متوعی را در آن به وجود آورده است. سقف با استفاده از یک لایه چوب ساده پوشانده شده و طراح داخلی در اجرای کف از پارکت‌های چوب بلوط در کنار کاشی‌های رنگین استفاده کرده.

از دیگر مقالات ما بازدید نمایید :

,طراحی داخلی ویلا ,دکوراسیون داخلی ,طراحی داخلی در کیش ,طراحی داخلی کیش ,طراحی داخلی در اهواز ,طراحی داخلی اهواز ,طراحی داخلی در شیراز ,طراحی داخلی شیراز ,, طراحی داخلی مطب , طراحی داخلی رستوران ,طراحی داخلی اداری , طراحی داخلی طلا فروشی , طراحی ویترین مغازه , دکوراسیون داخلی مغازه ,, بازسازی برای ساختمان , طراحی منزل , دکوراسیون منزل , منزل , طراحی , دکوراسیون داخلی , دکوراسیون ,ویلا , طراحی ویلا , طراحی داخلی برای ویلا , طراحی در کیش , کیش , طراحی در اهواز , اهواز , طراحی در شیراز , شیراز ,  طراحی مطب , مطب , طراحی رستوران ,رستوران , طراحی طلا فروشی , طلا فروشی , دکوراسیون مغازه , طراحی دکوراسیون داخلی , بازسازی ساختمان , دکوراسیون داخلی منزل

 

 

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *