۵ طراحی داخلی محبوب

 

۵: کافه کونتوم، طراحی داخلی: کات آرکیتکچورز، ۲۰۱۱
طراح داخلی در فضای این کافه از کاشی‌های سفید، پرده‌ای پلاستیکی و ظروفی به شکل ظروف آزمایشگاهی استفاده کرده است. به این ترتیب وقتی شما به داخل این کافه‌ی پاریسی وارد می‌شوید، احساس می‌کنید که به داخل یک آزمایشگاه قدم گذاشته‌اید. شرکت طراحی داخلی کات آرکیتکچورز در فرانسه واقع شده است.

۴: دفتر شرکت گوگل، طراحی داخلی: اسکات براؤن‌ریگ، ۲۰۱۱
شرکت طراحی داخلی اسکات براؤن‌ریگ، فضای داخلی دفتر شرکت گوگل در لندن را طراحی کرده‌اند. مهم‌ترین کار طراحی داخلی استفاده از یک لوگوی بزرگ شرکت گوگل پشت سر مسئولان پذیرش است. این لوگو فقط جنبه‌ی تزئینی ندارد، بلکه در ورودی به دفاتر هم یکی از o های این لوگوی بزرگ است. طراح قسمتی از سقف کاذب را هم رنگ کرده تا هم به میز پذیرش هماهنگ شود و هم لوگوی گوگل را به‌تر نمایش دهد.

۳: کافه‌ی زمیاناتماتو، طراحی داخلی: اکس. ام. ۳، ۲۰۱۱
این کافه در شهر لودز قرار دارد و در طراحی فضای داخلی آن به طور کامل از تخته‌های چوبی برگ استفاده شده است. چنان‌چه می‌بینید، طراح داخلی در بخشی از کافه و ورودی پیشخوان با پیش‌آمدگی این تخته‌های بزرگ و منحنی چوب یک دالان یا تونل ساخته.

۲: خانه‌ی بازی، طراحی داخلی منزل: ابودی، ۲۰۱۰
این خانه‌ی مسکونی در شهر جاکارتا در اندونزی واقع شده است. طراحی داخلی آن توسط معمار و طراح داخلی اهل اندونزی انجام شده. او یک سرسره‌ی منحنی ساخته که اتاق بچه‌ها را به آشپزخانه‌ی ساختمان متصل می‌کند.، یک طرح خلاقانه و مناسب برای یک خانواده‌ی شاد و خوشبخت.

۱: خانه‌ای در ناکامگورو، طراحی داخلی: شرکت طراحی داخلی لِوِل آرکیتکتس، ۲۰۱۱
فقط طراحان داخلی اهل اندونزی نیستند که از سرسره استفاده می‌کنند. طراح داخلی شرکت لِوِل آرکیتکتس هم به استفاده از سرسره علاقه دارد. در ساختن این ساختمان سه طبقه، طراح داخلی به جای پلکان از سرسره استفاده کرده است. این خانه که در شهر توکیو قرار دارد برای یک خانواده‌ی دوست‌داشتنی ساخته شده و علاوه بر این سرسره، بالکنی دارد که بچه‌ها می‌توانند در آن بازی کنند.

از دیگر مقالات ما بازدید نمایید :

,طراحی داخلی ویلا ,دکوراسیون داخلی ,طراحی داخلی در کیش ,طراحی داخلی کیش ,طراحی داخلی در اهواز ,طراحی داخلی اهواز ,طراحی داخلی در شیراز ,طراحی داخلی شیراز ,, طراحی داخلی مطب , طراحی داخلی رستوران ,طراحی داخلی اداری , طراحی داخلی طلا فروشی , طراحی ویترین مغازه , دکوراسیون داخلی مغازه ,, بازسازی برای ساختمان , طراحی منزل , دکوراسیون منزل , منزل , طراحی , دکوراسیون داخلی , دکوراسیون ,ویلا , طراحی ویلا , طراحی داخلی برای ویلا , طراحی در کیش , کیش , طراحی در اهواز , اهواز , طراحی در شیراز , شیراز ,  طراحی مطب , مطب , طراحی رستوران ,رستوران , طراحی طلا فروشی , طلا فروشی , دکوراسیون مغازه , طراحی دکوراسیون داخلی , بازسازی ساختمان , دکوراسیون داخلی منزل

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *